Dlaczego warto

kupy samochodów na rynku polskim to dość nowy twór. Brak zaufania do autokomisów, duże nasycenie rynku samochodami oraz coraz większe problemy ze zbyciem aut używanych sprawiły, że dużą popularnością zaczęły się cieszyć firmy typu skup aut, skup samochodów oraz ogłoszenia kupię każde auto za gotówkę. Początek tego zjawiska to rok 2004 r.

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm prowadzących skup aut. Niestety ostatnio coraz więcej ogłoszeń w internecie pochodzi o przypadkowych ludzi często nie prowadzących działalności gospodarczej. Niewiele firm w Polsce posiada także rozbudowaną bazę oddziałów oraz jednorazowego kupna dużej ilości samochodów lub też zakupu aut drogich i luksusowych. Looydfith skup aut działa na rynku polskim od 2009 r. przenosimy na grunt polski bogate doświadczenie zdobyte na francuskim, niemieckim oraz włoskim rynku motoryzacyjnym.

Zależy nam na zadowoleniu każdego Klienta dlatego zawsze staramy się zaproponować kwotę odkupu satysfakcjonującą obydwie strony – wyceny zawsze sporządza profesjonalny rzeczoznawca samochodowy. BEZPŁATNA ORAZ NIEZOBOWIĄZUJĄCA WYCENA DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO 24H – WYPEŁNIJ JUŻ TERAZ FORMULARZ WYCENY ONLINE!

Sprzedaż samochodu w skupie aut to rozwiązanie dla osób którym zależy na czasie ale także na prostej zajmującej niewiele czasu i bezpiecznej transakcji.

Za każdy pojazd oferujemy natychmiastową płatność gotówką, nasza internetowa bezpłatna wycena online jest dostępna całą dobę a przedstawiciele pracują codziennie od godz. 10 do 22. Dzięki takiej organizacji firmy możemy odkupić dowolny samochód w czasie nie dłuższym niż 2h od zgłoszenia do naszej firmy na terenie całego kraju.

Kupujemy samochody każdego rodzaju od trudnych do sprzedania luksusowych Porsche, Bentley, Ferrari, Bmw, Audi czy Mercedes po samochody które mają widoczne ślady eksploatacji, uszkodzenia czy też auta które w przeszłości przechodziły naprawy blacharskie.

Looydfith dbając o najwyższą jakość obsługi zatrudnia tylko doświadczonych pracowników oraz stosuje sprawdzone metody wyceny aut przez rzeczoznawców.

Sprawdź już teraz propozycję jaką skup aut Looydfith zaproponuje za Twój samochód – gotówkę możesz otrzymać nawet dziś – sprzedaj swój samochód bez nerwów, bez straty czasu na wystawianie ogłoszeń oraz prezentacje. Sprzedaj go już dziś za gotówkę w największym w Polsce skupie samochodów Looydfith.

Pytania i odpowiedzi

Wycena Online