1Czy współpraca z Looydfith skup aut wiąże się z jakimikolwiek opłatami?
Wszelkie czynności podejmowane przez pracowników Looydfith są w 100% . Bezpłatna wycena zarówno przez internet jak i poprzez wizytę w oddziale, bezpłatny dojazd do Klienta w celu odkupienia samochodu – wszystkie te czynności są darmowe oraz nie zobowiązują do sprzedaży auta.
2Jak wygląda sprzedaż samochodu w skupie samochodów?
Sprzedaż samochodu odbywa się w jedym z naszych oddziałów które zlokalizowane są na terenie całego kraju lub też w miejscu wyznaczonym przez Klienta ( dom, miejsce pracy, bank). Nasz procownik dokona wyceny auta a gdy kwota zostanie zaakceptowana przez sprzedającego na miejscy sporządzi umowę kupna sprzedaży oraz wypłaci gotówkę.
3Czy cena podana w wycenie Online jest ostateczna?
Wycena sporządzona jest przez profesjonalnego rzeczoznawcę. Aby była jak najbardziej prezycyjna należy opisać dokładnie stan samochodu – jego zalety ale także wady. Jeśli zostaną podane wszystkie informacje na temat zalet oraz wad auta wycena online będzie bardzo precyzyjna.
4 Zaproponowana cena jest za niska, czy można negocjować?
Jeśli samochód jest faktycznie bardzo zadbany zawsze jesteśmy otwarci na negocjacje. Staramy się aby nasze propozycje umożliwiały nam sprzedaż samochodu i zarobek, mamy jednak także na uwadze aby cena zaproponowana naszemu Klientowi była możliwie korzystna.
5Jak długo trwa sprzedaż samochodu?
Wszystko zaczyna się od wypełnienia formularza wyceny Online trwa to zaledwie kilka minut. Następnie po ok 40 min na wskazanego maila przychodzi nasza propozycja odkupu samochodu. Jeśli jest ona satysfakcjonująca spotkanie można umówić nawet tego samego dnia w dowolnym miejscu albo w jednym z naszych oddziałów lub też w miejscu wskazanym przez klienta. Sama sprzedaż i oględzimy trwają maksymalnie 40 minut.
6Jak następuje płatność?
Najczęściej płacimy gotówką jednak na życzenie Klienta jest też możliwa wpłata gotówki w banku lub też przelew bankowy.