Marka samochodów nieodzownie kojarzaca się z luksusem. Samochody BMW nie należą jednak do tanich zarówno w zakupie jak i w serwisie. Sprzedaż samochodu marki BMW może zajmować wiele czasu ale nie musi. Skup aut Looydfith oferuje skup samochodów marki BMW na terenie całego kraju. Kupujemy wszystkie modele nie starsze niż 13 lat – chętnie kupimy także samochody prawie nowe lub też zaraz po zakończeniu leasigu ( nie wymagamy przerejestrowania). Kupimy modele luksusowe BMW 7, X6, X5 ale także Bmw serii 3,4 oraz 5.

Skup aut Looydfith kupuje samochody błyskawicznie od razu wypłacając gotówkę dlatego sprzedaż samochodu w naszej firmie może się odbyć jeszcze dziś. Stawiamy jednak nie tylko na szybkość ale także na bezpieczeństwo transakcji oraz wygodę. Transakcja może odbyć się w miejscu wyznaczonym przez kupującego a wypłata ceny może nastąpić w gotówce lub też poprzez wpłatę gotówki na konto osoby sprzedającej samochód.

Skup samochodów marki BMW prowadzimy we wszystkich naszych oddziałach – Wrocław, Warszawa, Sopot, Rzeszów – to tylko niektóre miasta w których kupujemy samochody BMW oraz inne auta luksusowe.