Marka Porsche to jedna z naszych ulubionych marek. Skup aut marki Porsche grupa Looydfith prowadzi na trenie Polski oraz całej Europy. W ciągu kilku lat zrealizowaliśmy setki transakcja dlatego możemy się pochwalić wieloma zadowolonymi Klientami. Kupujemy absolutnie każdy model samochodu marki Porsche – mogą być to auta praktycznie nowe prosto z salonu, po zakończonym leasingu, uszkodzone, bardzo zadbane ale także zaniedbane. Słowem interesuje nas każde PORSCHE! Każdy samochód jesteśmy w stanie kupić od ręki w miejscu wyznaczonym przez sprzedającego. Nasi wykwalifikowani pracownicy, zawodowi rzeczoznawcy dokonują precyzyjnej wyceny każdego egzemplarza – dzięki czemu skup samochodów Looydfith proponuje najlepsze ceny odkupu w Polsce. Aby sprzedać samochó wystarczy wypełnić formularz bezpłatnej wyceny ONLINE i JUZ PO KILKUDZIESIĘCI MINUTACH WYŚLEMY INFORMACJĘ W JAKIEJ CENIE odkupimy Państwa samochód. Sporządzenie wyceny jest zupełnie BEZPŁATNE ORAZ NIE ZOBOWIĄZUJĄCE.

Samochód można sprzedać w dowolnym miejscu. Nasza firma może wysłać przedstawiciela który odkupi samochód u Państwa pod domem lub w firmie – posiadamy także oddziały w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Sopot, Katowice, Poznań, Łódź, Kołobrzeg, Gorzów Wielkopolski gdzie sprzedaż samochodu jest możliwa 7 dni w tygodniu.

Looydfith skup aut proponuje bardzo korzystne ceny odkupu samochodów marki Porsche. Zaprszamy do sprawdzenia naszych cen za pomocą formularz WYCENY ONLINE już teraz!!!